Oferty dla Firm

Tematy wykładów/warsztatów:

•       „Kochające Dzieci – Zapracowani Rodzice” 

Zakres merytoryczny – Zarządzanie czasem w życiu rodzinnym/domowym i w życiu zawodowym. „Ucieczka w pracę”. Lubię swoją pracę – kocham swoje dzieci. Jak budować relacje w domu i w pracy w oparciu o szacunek dla innych i siebie samego.

•       „Moja Rodzina – Moja Firma. Nie musisz wybierać”  poruszające zagadnienia lojalnościowe i motywujące poprzez poprawę samooceny.

Zakres merytoryczny –  Co to jest lojalność wobec siebie i innych? Skutki zaniku lojalności w rodzinie/pracy. Lojalny nie znaczy zaślepiony. Nie muszę mieć zawsze racji – zaakceptuj swoje pomyłki. Wzmacnianie relacji w domu pomaga w budowaniu pozycji w pracy.

•       „Autorytet – czym jest? Jak go zdobyć i utrzymać?” motywacja i wzmacnianie poczucie własnej wartości. Kaszałtowanie relacji pracownik – pracodawca.

Zakres merytoryczny – Definicja autorytetu. Autorytet to zawsze relacja z drugim człowiekiem. Autorytet nie znaczy nieomylny i wszechmocny. Budowanie autorytetu poprzez pozytywne wzmacnienie innych.

•       „Work-Life Balance – czyli jak żyć długo i szczęśliwie”

 Zakres merytoryczny – Czy praca od 9 do 5 to najlepsze rozwiązanie? Równowaga nie znaczy po równo. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Jak uniknąć wyrzutów sumienia i stresu.

Nie myśl, że codzienne życie składa się jedynie z obowiązków. Jak zacząć żyć w równowadze? Dziesięć kroków na początek nowej drogi.

Wszystkie spotkania mogą mieć charakter warsztatów lub wykładów. W zależności od tego liczba uczestników może wynosić od 20 do 200 osób.